Radiodiagnostické oddělení - Slovo primáře MUDr. Romana Najdra

Naše oddělení je vybaveno moderní RTG, UZ, MG, CT a MR technikou. Pracoviště je plně digitalizováno. V současné době se na našem RTG pracovišti provádí celé spektrum skiagrafických a skiaskopických vyšetření. Provádíme rozsáhlou paletu ultrazvukových vyšetření: orgánů břicha a malé pánve včetně vyšetření střev, UZ měkkých tkání, UZ prsou, dopplerovské vyšetření arterií i vén horních a dolních končetin.

Mamografické pracoviště je zařazeno do sítě screeningových center.

CT vyšetření jsou prováděna (s výjimkou vyšetření srdce) v celém rozsahu: CT hlavy, krku, plic a mediastina, břicha a malé pánve, končetin, páteře, cév, vše s možností 3D a VRT rekonstrukcí.

Rovněž MR vyšetření jsou prováděna prakticky v celém rozsahu - MR mozku a hlavy, páteře a struktur kanálu páteřního, měkkých tkání krku, cílená MR vyšetření břicha a malé pánve, cílená vyšetření kloubů a muskuloskeletárního systému, vyšetření cév nativní nebo s podáním kontrastní látky, MR spektroskopie - mozek a prostata.
 

ikonaikona

 

Na mamografickém a MR pracovišti je režim dvousměnného provozu, jinak veškeré služby poskytujeme nepřetržitě 24 hodin denně - pacientům nejen našeho zařízení, ale i ostatních nemocnic v okrese Karviná i mimo něj, na základě doporučení ošetřujícího lékaře.

Jak se k nám dostanete

Náhodně z fotogalerie

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Napište nám

Jméno:
Email:
Telefon:
Opište kontrolní text "khn":