Bolí vás záda? Svěřte se do péče našich odborníků!

14.11.2022

Oddělení chirurgie páteře Karvinské hornické nemocnice se už více než 20 let úzce specializuje na chirurgické ošetření celé páteře a je jedním ze tří českých pracovišť, které pravidelně operuje dětské skoliózy, přičemž dosahuje vynikajících výsledků.

„Naší dlouhodobou specializovanou činností jsme získali dobrou pověst nejen v kraji. Pacienti za námi přijíždějí z celého Česka, což považujeme za známku jejich spokojenosti. Stavíme na kvalitní a individuální péči, sledujeme nové trendy a zavádíme nové implantáty i léčebné postupy,“ říká primář oddělení MUDr. David Buzek, jeden z prvních českých atestovaných spondylochirurgů.

Lékaři pracují s nejnovějšími technologiemi, které umožňují provádět jak jednoduché, tak složitější operace. Využívají například systém Ennovate, který splňuje nejpokrokovější požadavky korekce páteře a je dosud nejmodernějším způsobem řešení dětské skoliózy.

Pracoviště ošetřuje pacienty s degenerativním onemocněním, deformitami páteře, akutními traumaty, osteoporózou, nádorovými a jinými onemocněními.

Tým operatérů provádí výkony hlavně mininvazivně, což v praxi znamená kratší operaci, menší krevní ztráty a rychlejší rekonvalescenci. Kromě profesionálního přístupu pacienti oceňují také rodinné prostředí soukromé nemocnice.