KHN má špičkové RDG oddělení, přijímá pro něj nové asistenty. Kromě práce mohou získat i bydlení

31.5.2023

Karvinská hornická nemocnice, jejíž radiodiagnostické oddělení (RDG) disponuje škálou špičkových přístrojů a poskytuje řadu specializovaných vyšetření, se rozhodla posílit tým o nové radiologické asistenty. „Jsme zajímavým zaměstnavatelem i pro čerstvé absolventy zdravotnických studií, protože umíme kromě řady dalších výhod nabídnout zajímavou kariéru, náborový příspěvek, vzdělávání doma i v cizině, startovací bydlení nebo i větší byty za zvýhodněné nájemné,“ říká ředitel nemocnice Tomáš Canibal. 

Radiologický asistent bez praxe může získat 50tisícový náborový příspěvek. Už po odpracování zkušební doby má nárok na šest týdnů dovolené i takzvané sick days. Zajímavé je i zapojení do zvýhodněných tarifů mobilního operátora, které se týká nejen samotných zaměstnanců, ale také až dvou jeho rodinných příslušníků. Mnoho rodin také vítá možnost bezplatné hospitalizace na nadstandardním pokoji pro zaměstnance a 70procentní slevu za nadstandard pro rodinné příslušníky.

Samozřejmostí je v KHN možnost odborného růstu, náhrada nákladů na vzdělávání v ČR i v zahraničí, příplatky za směnnost a podobně.