Máme spokojené pacienty a motivované zaměstnance!

26.11.2021

Obecně prospěšná společnost HealthCare Institute včera zveřejnila výsledky celostátního projektu Nemocnice ČR 2021, v němž si naše nemocnice vedla opět výborně. V krajském srovnání jsme letos zvítězili jak v kategorii bezpečnosti a spokojenosti ambulantních pacientů, tak v kategorii bezpečnosti a spokojenosti zaměstnanců. V kategorii bezpečnosti a spokojenosti hospitalizovaných pacientů nás předčila jen Fakultní nemocnice Ostrava.

Pacienti, kteří u nás byli letos hospitalizovaní, nás svým hodnocením vyšvihli do republikového čela v kvalitě servírované stravy. Vysoké hodnocení jsme získali i v otázce čistoty na našich lůžkových odděleních. Ambulantní pacienti nás v celorepublikovém srovnání velmi kladně hodnotili zejména za účinnou a včasnou reakci na bolest a za informace předané zdravotní sestrou.

Velice nás těší také každoroční hodnocení našich zaměstnanců, kteří si nás cení za možnost seberealizace, vzdělávání a zvyšování kvalifikace. Považují nás za perspektivního zaměstnavatele v regionu, mají rádi akce, které pro ně a jejich rodiny pořádáme, kladně hodnotí komunikaci na pracovišti, cítí se při práci bezpečně a celkově jsou velmi spokojení.

Děkujeme všem, kteří nám k těmto skvělým výsledkům pomohli. Obstáli jsme v konkurenci 150 českých nemocnic. Nesmírně nás tento úspěch těší, ale zároveň nás zavazuje k dalšímu zkvalitnění naší práce. Jsme připraveni v náročném konkurenčním prostředí nadále obstát a i přes současnou nepříznivou epidemickou situaci napnout síly k dalšímu zlepšování naší práce.