Milé ženy, děkujeme a přeje Vám vše nejlepší!

8.3.2021

Když vloni kalendář ukázal, že svátek má Gabriela a s ní všechny ženy po celém světě, nikdo ještě netušil, že rok, který bude následovat, bude tak mimořádně obtížný. I proto jsme se letos rozhodli oslavit tento den také u nás v Karvinské hornické nemocnici, a poděkovat tak našim ženám za jejich působení v našem týmu.

Ředitel MUDr. Tomáš Canibal spolu s vedoucím stravovacího provozu Martinem Weberem hned z rána předali našim zaměstnankyním dárečky v podobě krásného tulipánu, čaje a sladké tečky, kterou neupekl nikdo jiný než Danka ze stravovacího provozu.

Jsme velice rádi, že se nám podařilo ženy mile překvapit, zvednout jim náladu a udělat jim slunečnější den v tomto ponurém covidovém období, které nebere konce. Pánové protentokrát prominou.

Mezinárodní den žen, který vznikl na začátku 20. století a jehož smyslem je oslava úspěchů, kterých dosáhly ženy v boji za svá práva, si každoročně připomínáme 8. března. Původní a základní myšlenkou MDŽ je občanská a politická rovnoprávnost mužů a žen, zapojení žen do rozhodovacích procesů, zavedení volebního práva pro ženy a odstranění genderové diskriminace.

Milé ženy, které jste text dočetly až sem, přejeme Vám krásný den a děkujeme, že děláte svět krásnějším!