Naše nemocnice patří k nejlepším českým zaměstnavatelům

29.7.2022

Nedávno jsme obdrželi výsledky studie eNPS TOP Zaměstnavatelé Česká republika 2022, ve které své zaměstnavatele hodnotilo přes 30 tisíc zaměstnanců. Zvítězili jsme v kategorii velkých firem do 1 000 zaměstnanců. Tento výsledek nám napovídá, že patříme k těm českým firmám, které mají nejspokojenější zaměstnance, a to nás nesmírně těší.

„Většina firem v Česku zapomíná na spokojenost svých zaměstnanců, která umí být významným zdrojem efektivity a zisku firmy, pokud se se spokojeností, motivací a angažovaností zaměstnanců správně pracuje. Z celosvětových zkušeností mám prokázáno a spočítáno, že firmy správnou prací se zaměstnanci dokážou zvýšit zisk, nebo ho také naopak mohou snížit až po úplný krach firmy,“ říká ředitel průzkumu Michal Novák.

Průzkum eNPS je skvělou zpětnou vazbou ze strany našich zaměstnanců, která nás motivuje k tomu, abychom neusnuli na vavřínech a stále naše pracovní prostředí a firemní kulturu zlepšovali, aby nás práce v naší nemocnici bavila a byla v souladu s osobním životem našich zaměstnanců.

Studie eNPS TOP Zaměstnavatelé ČR probíhá mezi zaměstnanci českých firem a je realizována ve spolupráci se zaměstnavateli. Jejím cílem je poskytnout jedinečné údaje celému pracovnímu trhu i firmám samotným, kdo jsou TOP Zaměstnavatelé podle zaměstnanců pracujících v hodnocených firmách a kde by se kandidáti měli ucházet o práci.

Archivní fotografie našich zaměstnanců