Štědrost a fantazie dárců nás těší každý den

25.11.2020

Obličejové štíty, rouškolapky, minerálky, džusy, energetické nápoje, finanční příspěvek i dort… To vše jsme na ochranu a dobití baterek našich zdravotnických superhrdinů obdrželi během tohoto týdne. Velké poděkování proto patří:

  • Panu M. K. z Havířova za finanční dar, který využijeme na nákup ochranných zdravotnických prostředků pro naše COVID týmy.
  • Dárcům, kteří přispívají prostřednictvím projektu Pomoc nemocnicím. Koordinátoři tohoto projektu myslí jak na dostatečný pitný režim našich zdravotníků, tak na jejich pohodlí. Tentokrát nám dovezli paletu různých druhů nápojů a doplnili naši zásobu rouškolapek.
  • Společnosti United Polymers, která nám darovala 200 ochranných obličejových štítů. Obličejové štíty jsme už opravdu nutně potřebovali. Navíc se jedná o certifikovaný, opakovaně dezinfikovatelný produkt, který se vyrábí v České republice.
  • Společnosti Lázně Darkov za znamenitou vzpruhu v podobě čokoládového dortu a paletu minerálních vod.
  • Skupině dobrovolníků Lidé pro lidi, která nám darovala 50 ochranných obličejových štítů a rouškolapky. Lidé pro lidi tisknou na 3D tiskárnách ochranné štíty a rouškolapky pro lékaře a sestry, hasiče, policisty a další pracovníky v první linii a na požádání je zdarma distribuují. Chcete-li této dobročinné skupině přispět na nákup materiálu na výrobu ochranných pomůcek, můžete tak učinit prostřednictvím transparentního účtu č. 333333348/2010, do něhož můžete nahlédnout na stránkáh www.lideprolidi.cz
  • Panu Michalu Kubíčkovi, provozovateli několika e-shopů, z nichž nejznámější běží na adrese www.svetcurkaru.cz, za další dodávku rouškolapek. Právě ve Světě cukrářů v karvinské Závodní ulici se akutálně místo vykrajovátek tisknou na 3D tiskárně lehké plastové rouškolapky, které uleví ouškám tlačeným od gumiček roušky.