Strávili jsme krásné odpoledne na Lodičkách

14.6.2021

...aneb spolu a mimo zdi špitálu. Bylo to parádní! 

smiley

Vedení Karvinské hornické nemocnice uspořádalo v sobotu 12. června pro své zaměstnance a jejich rodiny odpoledne plné zábavy, dobrého jídla a hezkých zážitků. Dějištěm se stal areál Loděnice se vším, co k němu patří. Předpověď počasí nebyla moc optimistická, ale déšť si dal naštěstí pěkně na čas a dorazil až navečer.

Touto akcí chtělo vedení nemocnice především poděkovat všem svým zaměstnancům za jejich pracovní nasazení během covidového období. Mnoho z nich dělalo dlouhé měsíce úplně jinou práci, než na kterou jsou zvyklí, a i když to pro některé bylo leckdy hodně těžké, všichni to zvládli.

„Věříme, že si tuto akci užili nejen naši hrdinové, ale i jejich nejbližší, kterým také patří velký dík, protože bez patřičného zázemí a podpory rodiny by se člověk, který je delší dobu pod tlakem, těžko obešel.“

Ing. Andrea Vargová, mluvčí Karvinské hornické nemocnice

Program zpestřili Zdravotní klauni MUDr. Bedřich Voháňka (Jaroslav Vašut) a MUDr. Alois Vemeno Bflm. (David Ševčík), kteří svými žertíky pobavili děti i dospělé a své vystoupení završili parádní bublinovou show. Bystrost a fyzičku prověřil sportovní a herní koutek. Nechybělo ani oblíbené malování na obličej a opékání párků. Počasí umožnilo i plavby na lodičkách, o které byl velký zájem. O občerstvení se i v outdoorových podmínkách profesionálně postaral stravovací provoz nemocnice a samozřejmě Bar Lodičky, který provozuje spolek Dokořán.

Právě Iniciativa Dokořán nám poskytla zázemí pro tuto akci, která musela být kvůli opatření spojených s covidem několikrát odložena. Tým Dokořánu vyšel vstříc našim představám a společně jsme zpříjemnili odpoledne mnoha lidem. Děkujeme!“

Ing. Andrea Vargová, mluvčí Karvinské hornické nemocnice