Poděkování

Poděkování ambulantních a hospitalizovaných pacentů

11. 10. 2022 - Ladislav G.

Vážený pane řediteli,


dovolte mi upřímně poděkovat Vám, celému kolektivu ortopedického oddělí, oddělení JIP a rehabilitačního oddělení (bez výjimky) za profesionální péči a ochotu při mé léčbě ve vaši nemocnici. Zvlášť bych chtěl poděkovat MUDr. Kozákovi za precizní zákrok mého kolene, který mi umožnil se znovu zapojit do běžného a sportovního života.

Ladislav G.

10. 10. 2022 - Jarmila H.

Vážený pane řediteli,


chtěla bych touto cestou poděkovat celému ortopedickému oddělení a ortopedické JIP za profesionální a vřelý přístup k pacientům. Na toto oddělení byla koncem září přijata moje 89letá maminka paní Helena Štvrtňová se silným zánětem a infekci v náhradním kolenním kloubu. Péči lékařů a jejich rychlému rozhodnutí, jak postupovat v léčbě si nesmírně vážím, děkuji jim i za informace, které mi po celou dobu poskytovali. Všem sestřičkám děkuji za to, jak mile a s porozuměním se k mamince chovaly.

Jsou všichni úžasní a ještě jednou jim jménem svým i jménem maminky děkuji.

Jarmila H.

06. 10. 2022 - Sabina B.

Dobrý den pane řediteli,


chtěla bych touto cestou velmi poděkovat za úžasnou péči, které se mi dostalo ve Vaší nemocnici. Na ortopedii mi 7.10.2022 operovali koleno a takovou péči, příjemný ochotný personál, krásný čistý pokoj, dobré jídlo, úžasnou postel jsem ještě nezažila.

Velké díky
Sabina B.

04. 10. 2022 - Ludmila Ř.

Vážený pane řediteli,


chtěla bych touto cestou poděkovat Vašemu personálu za profesionální a vřelý přístup. Dnes jsem podstoupila vyšetření na magnetické rezonanci. Bohužel nevím jména pracovníků, kteří dnes ráno prováděli mé vyšetření (jednalo se o ženu a muže), ale jejich chování bylo skvělé. Trpím nadváhou, která je při tomto vyšetření komplikací, přesto byl personál velmi taktní a při mých obavách mě uklidňoval. Jasně mi sdělily instrukce, ochotně odpovídali na moje dotazy a dokonce se omlouvali, že si musím osobně přijet pro výsledky, protože se neposílají lékařům (což samozřejmě není problém). Po dlouhé době jsem se setkala s tak skvělým, usměvavým, taktním a ochotným personálem. Srdečně jim i Vám za to děkuji.

S upřímným pozdravem a přáním krásného dne,
Ludmila Ř.

23. 09. 2022 - Jana S.

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou vyjádřit pochvalu Vaší nemocnici. Nastoupila jsem do nemocnice 22.8.2022 a 23.8.2022 mi byla operována krční páteř. Já jsem za celý život byla v nemocnici jen 3x, a to 2x běžný porod a 1x zápal plic. Nestačila jsem se divit. Personál, který v nemocnici máte je naprosto úžasný, a to doslova, a úplně všichni. Lidé, kteří se o mě starali byli tak strašně hodní, vstřícní a profesionální, že budu dlouho vzpomínat na tento pobyt. Jídlo bylo tak vynikající, že jsem přibrala.

Jste prostě nejlepší, a za všechnu péči ještě jednou moc děkuji.

Jana S.

19. 09. 2022 - Eva Z.

Dobrý den,

pane řediteli jmenuji se Eva Z., bydlím v Karlovych Varech a je mi 69 let. V tomto roce v únoru jsem byla celý měsíc na oddělení pana primáře Davida Buzka. Absolvovala jsem operaci a reoperaci bederní páteře. Vaši nemocnici jsem si vybrala sama, našla jsem na internetu. Vešla jsem v kontakt s panem primářem, který byl velmi vstřícný posoudit můj stav na základě podkladů mne pozval k osobní konzultaci a určil mi termín operace. Nikdy jsem nezažila takto vlídný přístup ze strany všech na oddělení, opravdu mohu říci, že jsem štastná, že jsem si Vaši nemocnici vybrala. Vše bylo jak má, ale bohužel leckde není. Péče ode všech, jídlo. Prosím Vás tedy, zda byste mým jménem mohl všem na oddělení za mne moc poděkovat, aby se mé díky dostalo ke všem. Píšu trochu opožděně, ale rehabilitace, lázně, zřejmě i covid vše zpozdily.

Děkuji Vám a přeji mnoho pracovních i soukromých úspěchů.

Eva Z.