Poděkování

Poděkování ambulantních a hospitalizovaných pacentů

30.08. 2023 - M. Kaňoková

Dovolte mi prosím, veřejně vyjádřit své velké poděkovaní všem lékařům a zdravotním sestrám z oddělení Interní lůžkové části 3. patro v KHN a.s., za opravdu mimořádně profesionální přístup. Taktéž za neocenitelné porozumění, soucit a péči, až do posledních chvil života naší milované Marie Sýkorové v boji ze zákeřnou nemocí.

Ještě jednou Vám všem upřímně děkuji.
S úctou Kaňoková Michaela

06.04. 2023 - Macurová J.

Chtěla bych pochválit a vysoce vyzvednout odbornost a práci na rehabilitačním oddělení v Karvinské hornické nemocnici. Přístup paní primářky Pavlíny Zvárové je na úrovni, příjemný, slušný, lidský. Umí naslouchat a poradit. Cítila jsem se tam velice dobře. Sestřičky v čele se staniční sestrou Gabrielou Janečkovou jsou úslužné, pomohou s čímkoliv, poradí a pohladí slovem a svým úsměvem. Čistota na tomto oddělení je výtečná, strava výborná. Chci upřímně poděkovat , že mi dali opět chuť do života. Naučily a poradily jak cvičit, jak jít dál a pomoci si trochu od bolestí.

Za mamku děkuje J. Macurová

04.04. 2023 - Monika K. a Markéta W.

Vážené vedení nemocnice,


dovolte mi touto cestou vyjádřit poděkování Vašemu zdravotnickému týmu za příkladnou péči, kterou ochotně všichni věnovali našemu tatínkovi , který byl ve Vaší nemocnici hospitalizován od 20.2. do 17.3.2023 na neurologické JIP a následně na oddělení neurologie a rehabilitace. Velké poděkování směřuje především paní Mudr. Ing. Haně Palouškové za velmi rychlý, odborný zásah po příjezdu ZZS a empatický přístup zejména k nám rodinným příslušníkům. Další poděkování míří také Logopedce paní Mgr. Danutě Bogocz a Renátě Bojkové, které se zasloužily o rychlý návrat našeho tatínka do běžného života po prodělaném onemocnění CMP. Byli jsme velmi spokojeni s veškerou zdravotní a ošetřovatelskou péčí. Sestřičky byli vždy usměvavé, ochotné a empatické. Jako pedagog na Střední zdravotnické škole jsem velmi potěšena z tak úžasného přístupu. To, co se snažíme do budoucích praktických sestřiček a ošetřovatelek vnést, je nejen odbornost, ale také empatický přístup a úsměv na rtu. A toto jsem ve Vaší nemocnici našla, za což vám velmi děkuji. Přeji Vaší nemocnici hodně úspěchů, spokojených pacientů a rodinných příslušníků. Dcery p. Josefa F.

Monika K. a Markéta W.

02.03. 2023 - Recková D.

Dobrý den,


chtěla bych touto cestou poděkovat celému kolektivu sester včetně pomocného personálu i paní doktorce za péči a starost o mou matku, která byla na oddělení následné péče hospitalizována více než tři měsíce. Nemalé dík patří i paní uklízečce, která vždy prohodila s matkou pár slov a zlepšila jí den. Jakožto zdravotník vím, že práce s lidma, navíc s lidma, ketří jsou odkázaní na pomoc sester je velmi náročná, proto si o to více vážím péče všech, kteří se na ošetřování mé matky paní Jany Ševčíkové podíleli. Přeji jim všem pevné nervy, hodně síly a zdraví při tak náročném povolání. Děkujeme za vše. Recková D.

Recková D.

01.03. 2023 - Ludmila Š.

Dobrý den,


chtěla bych touto cestou poděkovat p. MUDr. Solákovi a paní sestřičce, ordinují v Orlové Doubravan, za jejich přístup, ochotu, vlídnost, perfektní vysvětlení diagnózy a příjemné jednání. Ludmila Šnapková

Ludmila Š.

15.02. 2023 - Klára N.

Dobrý den,


velmi ráda bych touto cestou poděkovala za péči, které se mi dostalo v období 1-8. 2. 2023. Především jako první musím vyzdvihnout "nadpozemský" přístup veškerého personálu z oddělení neurologické JIP. Měla jsem pocit, že o mě pečuje Anděl vedle Anděla. S takovou lidskostí a empatií, díky čemuž jsem se cítila opravdu v bezpečí, jsem se v nemocnicích dosud nikdy nesetkala. Zvlášť sestřička Zuzanka (bohužel si nevzpomenu na příjmení) byla mým Andělem od samého počátku hospitalizace. Rovněž bych ráda poděkovala personálu lůžkového neurologického oddělení za precizní a profesionální péči, především pak samotnému panu primáři Sukopovi. Pokud by se ke všem mé poděkování dostalo, byla bych Vám velmi vděčná. Děkuji tímto i Vám a celé nemocnici, že poskytujete péči, která v jiných zařízeních není samozřejmostí. A že mám co srovnávat. :) Jsem velmi vděčná, že mě RZS převezla právě k Vám. Chtěla bych Vám popřát spoustu spokojených pacientů a úspěchů ve Vaší činnosti. A samozřejmě pevné zdraví Všem!

Klára N.

06.02. 2023 - Jarmila S.

Dobrý den,


dnes je tomu právě měsíc, co jsem byla operována ve vaší nemocnici. Byla mně provedena totální výměna pravého kyčelního kloubu. V 78 letech žádná legrace. V televizi byla uváděna jako nejlepší v České republice. To mne obzvlášť potěšilo, protože se mohu jen připojit svojí "troškou do mlýna". Od příjmu na ortopedii, výkonu zákroku, pobyt na pokoji a samotné propuštění, pak vč. kontrol fungovalo jako dokonale sehraný tým. Každý věděl co dělat, péče byla plynulá a vysoce profesionální. Chvála patří také reh. pracovnicím i ženám při úklid. pracích. Nemocnice má velmi dobré orientační značení, nemůžete zabloudit. Pacient přichází s obavami, zvládnout si pak to již musí každý sám. Ale vnímat přístup, empatii zaměstnanců, jaksi to naše utrpení ulehčí. Byla jsem pacientkou Dr Soláka, ten mne také operoval. Hluboce se klaním před profesionalitou operujících. Poděkování patří jim všem, po trápení přichází úleva. A o to přece jde.

Jarmila S.

18.01. 2023 - Danuše K.

Vážené vedení nemocnice,


těsně po Vánocích jsem byla na 10dní hospitalizovaná na interním oddělení Vaší nemocnice. Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat za vynikající péči, které se mi po celou dobu hospitalizace dostalo. Vážím si odborné péče i lidského přístupu lékařek a lékařů, kteří o mne pečovali ve dne i v noci, neméně si vážím vlídnosti, laskavosti a neúnavné péče zdravotních sestřiček i bratrů, i všeho ostatního personálu na interním oddělení. Po celou dobu jsem vnímala, že jsem v nejlepších rukou a tato psychická pohoda jistě přispěla k mému brzkému zotavení. S úctou a vděčností.

Danuše K.

11. 10. 2022 - Ladislav G.

Vážený pane řediteli,


dovolte mi upřímně poděkovat Vám, celému kolektivu ortopedického oddělí, oddělení JIP a rehabilitačního oddělení (bez výjimky) za profesionální péči a ochotu při mé léčbě ve vaši nemocnici. Zvlášť bych chtěl poděkovat MUDr. Kozákovi za precizní zákrok mého kolene, který mi umožnil se znovu zapojit do běžného a sportovního života.

Ladislav G.

10. 10. 2022 - Jarmila H.

Vážený pane řediteli,


chtěla bych touto cestou poděkovat celému ortopedickému oddělení a ortopedické JIP za profesionální a vřelý přístup k pacientům. Na toto oddělení byla koncem září přijata moje 89letá maminka paní Helena Štvrtňová se silným zánětem a infekci v náhradním kolenním kloubu. Péči lékařů a jejich rychlému rozhodnutí, jak postupovat v léčbě si nesmírně vážím, děkuji jim i za informace, které mi po celou dobu poskytovali. Všem sestřičkám děkuji za to, jak mile a s porozuměním se k mamince chovaly.

Jsou všichni úžasní a ještě jednou jim jménem svým i jménem maminky děkuji.

Jarmila H.

06. 10. 2022 - Sabina B.

Dobrý den pane řediteli,


chtěla bych touto cestou velmi poděkovat za úžasnou péči, které se mi dostalo ve Vaší nemocnici. Na ortopedii mi 7.10.2022 operovali koleno a takovou péči, příjemný ochotný personál, krásný čistý pokoj, dobré jídlo, úžasnou postel jsem ještě nezažila.

Velké díky
Sabina B.

04. 10. 2022 - Ludmila Ř.

Vážený pane řediteli,


chtěla bych touto cestou poděkovat Vašemu personálu za profesionální a vřelý přístup. Dnes jsem podstoupila vyšetření na magnetické rezonanci. Bohužel nevím jména pracovníků, kteří dnes ráno prováděli mé vyšetření (jednalo se o ženu a muže), ale jejich chování bylo skvělé. Trpím nadváhou, která je při tomto vyšetření komplikací, přesto byl personál velmi taktní a při mých obavách mě uklidňoval. Jasně mi sdělily instrukce, ochotně odpovídali na moje dotazy a dokonce se omlouvali, že si musím osobně přijet pro výsledky, protože se neposílají lékařům (což samozřejmě není problém). Po dlouhé době jsem se setkala s tak skvělým, usměvavým, taktním a ochotným personálem. Srdečně jim i Vám za to děkuji.

S upřímným pozdravem a přáním krásného dne,
Ludmila Ř.

23. 09. 2022 - Jana S.

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou vyjádřit pochvalu Vaší nemocnici. Nastoupila jsem do nemocnice 22.8.2022 a 23.8.2022 mi byla operována krční páteř. Já jsem za celý život byla v nemocnici jen 3x, a to 2x běžný porod a 1x zápal plic. Nestačila jsem se divit. Personál, který v nemocnici máte je naprosto úžasný, a to doslova, a úplně všichni. Lidé, kteří se o mě starali byli tak strašně hodní, vstřícní a profesionální, že budu dlouho vzpomínat na tento pobyt. Jídlo bylo tak vynikající, že jsem přibrala.

Jste prostě nejlepší, a za všechnu péči ještě jednou moc děkuji.

Jana S.

19. 09. 2022 - Eva Z.

Dobrý den,

pane řediteli jmenuji se Eva Z., bydlím v Karlovych Varech a je mi 69 let. V tomto roce v únoru jsem byla celý měsíc na oddělení pana primáře Davida Buzka. Absolvovala jsem operaci a reoperaci bederní páteře. Vaši nemocnici jsem si vybrala sama, našla jsem na internetu. Vešla jsem v kontakt s panem primářem, který byl velmi vstřícný posoudit můj stav na základě podkladů mne pozval k osobní konzultaci a určil mi termín operace. Nikdy jsem nezažila takto vlídný přístup ze strany všech na oddělení, opravdu mohu říci, že jsem štastná, že jsem si Vaši nemocnici vybrala. Vše bylo jak má, ale bohužel leckde není. Péče ode všech, jídlo. Prosím Vás tedy, zda byste mým jménem mohl všem na oddělení za mne moc poděkovat, aby se mé díky dostalo ke všem. Píšu trochu opožděně, ale rehabilitace, lázně, zřejmě i covid vše zpozdily.

Děkuji Vám a přeji mnoho pracovních i soukromých úspěchů.

Eva Z.